LS-banderolë01
LS-banderolë02
LS-banderolë03
DJI_0603

Rreth kompanisë sonë

Çfarë bëjmë ne?

Dongguan LianSheng Nonwoven Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2020. Është një prodhues i pëlhurave jo të endura që integron dizajnin e produktit, R&D dhe prodhimin.Produktet që mbulojnë rrotullat e pëlhurave jo të endura dhe përpunimin e thellë të produkteve të pëlhurave jo të endura, me një prodhim vjetor prej 8,000 tonësh më lart.Performanca e produktit është e shkëlqyer dhe e larmishme, dhe është i përshtatshëm për shumë fusha si mobilje, bujqësi, industri, materiale mjekësore dhe sanitare, mobilim shtëpie, paketim dhe produkte të disponueshme.

shikoni më shumë

Produkte të nxehta

Produktet tona

Na kontaktoni për më shumë albume mostër

Sipas nevojave tuaja, personalizoni për ju dhe ju siguroni zgjuarsi.

KËRKESË TANI

Informacioni i fundit

Lajme

lajme_img
Pëlhura jo e endur me spunbonded i referohet pëlhurës së formuar pa tjerrje dhe thurje.Origjina e industrisë së pëlhurave jo të endura...

“Qanset jo të endura me një dendësi prej më shumë se 60 g/m² janë një alternativë ideale ndaj plastikës njëpërdorimshe”

Edhe pse qeveria ndalon plastikën njëpërdorimshe nga 1 korriku, Shoqata Indiane e Arteve jo të endura, e cila përfaqëson prodhuesit e artikujve jo të endura spunbond në Gujarat, tha se çantat jo-gra që peshojnë më shumë se 60 GSM janë të riciklueshme, të ripërdorshme dhe të zëvendësueshme.Për përdorim në dis...

Maskat më të mira vs Opsionet Omicron: Faktorë për t'u marrë parasysh

Ndërsa Utah dhe i gjithë vendi përballen me rastet në rritje të COVID-19, kërkimet në Google për "maskën më të mirë omicron" vazhdojnë të rriten.Kthehet pyetja: Cila maskë ofron më shumë mbrojtje?Kur zgjedhin maskën më të mirë anti-omicron, konsumatorët...